Mng Kargo Plaza Şubesi

Adres

Levent Mahallesi Çayırçimen Sok. Emlak Bankası Evleri C/2 Blok Kat: 1/1 Levent Beşiktaş İstanbul

Telefon

0 212 279 5202

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Plaza Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Plaza Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Plaza Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Plaza Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Plaza şubesine rota sormak için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullanmaktayız. Rotaların çizimi aslında altta yer alan değişkenlere bağlıdır:

Seçtiğiniz başlangıç noktası, şubeye olan mesafeniz, yol boyunca trafik yoğunluğu ve muhtelif yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Plaza Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifleri Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Plaza Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Plaza Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Beşiktaş Şubeleri

Beşiktaş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Üstelik online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonucu görmek için hemen sağında yer alan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız problem yok çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Plaza Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.