Mng Kargo Etiler Şubesi

Adres

Akatlar Mahallesi Zeytinoğlu Caddesi Alan Apartmanı No: 39/C Etiler Beşiktaş İstanbul

Telefon

0 212 351 9664

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Etiler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Etiler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Etiler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Etiler şubesinin bulunduğu yere yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Etiler Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Etiler Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Etiler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Etiler Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beşiktaş Şubeleri

Beşiktaş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Daha sonra alttaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Etiler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.