Mng Kargo Etiler Şubesi

Adres

Akatlar Mahallesi Zeytinoğlu Caddesi Alan Apartmanı No: 39/C Etiler Beşiktaş İstanbul

Telefon

0 212 351 9664

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Etiler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Etiler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Etiler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç noktası seçimini müeakip klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Etiler şubesinin bulunduğu yere yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz. Etiler Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Etiler Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte ekranda belirecektir.

Mng Kargo Etiler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Etiler Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beşiktaş Şubeleri

Beşiktaş ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmaksızın 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online olarak kargo takip yapmak hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Etiler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.