Mng Kargo Altunizade Şubesi

Adres

İcadiye Mahallesi İcadiye Bağlarbaşı Caddesi No: 41/A-2 Üsküdar İstanbul

Telefon

0 216 495 6558

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Altunizade Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Altunizade Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Altunizade Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Altunizade Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye yol tarifi almak üzere Google Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Altunizade Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu öneriler Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde haritada işaretlenecektir.

Mng Kargo Altunizade Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Altunizade Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Üsküdar Şubeleri

Üsküdar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Üsküdar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun ardından alt kısımda büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Altunizade Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.