Mng Kargo Rasathane Şubesi

Adres

Küçüksu Mahallesi Parakende Sokak No: 2 Kandilli Üsküdar İstanbul

Telefon

0 216 462 5210

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Rasathane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Rasathane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Rasathane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Rasathane şubesinin adresine yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Rasathane Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine rota ve yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Güzergah önerileri tamamen altta yer verilen parametrelere bağlıdır:

  • Bulunduğunuz yer
  • Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Rasathane Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Rasathane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Rasathane Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Üsküdar Şubeleri

Üsküdar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Üsküdar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak da alt kısımda büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları firmanın sisteminde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Rasathane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.