Mng Kargo Çengelköy Şubesi

Adres

Ferah Mahallesi Bosna Bulvarı C Blok No: 63/3 Üsküdar İstanbul

Telefon

0 216 443 0078

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çengelköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çengelköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çengelköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo Çengelköy şubesinin bulunduğu adrese yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Çengelköy şubesine yol tarifi sormak için Google tarafından geliştirilen Maps altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çengelköy Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu yol tarifleri Google Haritalar tarafından hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Çengelköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çengelköy Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Üsküdar Şubeleri

Üsküdar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Üsküdar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle internetten kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Daha sonra sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Çengelköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.