Mng Kargo Üsküdar Şubesi

Adres

Ahmediye Mahallesi Halk Caddesi Emin Ongan Sokak No: 4 Üsküdar İstanbul

Telefon

0 216 532 0175

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Üsküdar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Üsküdar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Üsküdar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış adresini seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Üsküdar şubesinin bulunduğu adrese yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Üsküdar şubesine yol tarifialmak için Google Maps teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Üsküdar Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifleri Google yazılımı tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Üsküdar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Üsküdar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Üsküdar Şubeleri

Üsküdar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Üsküdar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bir sonraki adım olarak alttaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Üsküdar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.