Mng Kargo Çamlıca Şubesi

Adres

Bulgurlu Mahallesi İzzettin Bey Caddesi Erdepran Apartmanı No: 14 Üsküdar İstanbul

Telefon

0 216 520 0715

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çamlıca Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çamlıca Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çamlıca Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Çamlıca şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız arabayla gidebilirsiniz.
Detayı yukarıda belirtilen şubeye yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çamlıca Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tavsiyeler Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler ve ulaşım yöntemleri Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Çamlıca Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Çamlıca Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Üsküdar Şubeleri

Üsküdar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Üsküdar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Sonucu görmek için alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Çamlıca Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.