Mng Kargo Libadiye Şubesi

Adres

Küçük Çamlıca Mahallesi Üçpınarlar Caddesi Yanık Sokak No: 4/A Üsküdar İstanbul

Telefon

0 216 339 2886

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Libadiye Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Libadiye Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Libadiye Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Libadiye Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa farklı vasıtalarla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Libadiye ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Libadiye Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu güzergahlar Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri trafik de hesaba katılarak Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Libadiye Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Libadiye Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Üsküdar Şubeleri

Üsküdar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Üsküdar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak da hemen sağında yer alan büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numaranızı kaybettiyseniz o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Libadiye Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.