Mng Kargo Emniyet Şubesi

Adres

Emniyet Mahallesi Neşetbey Sok. No: 24/A Üsküdar İstanbul

Telefon

0 216 318 6948

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Emniyet Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Emniyet Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Emniyet Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Emniyet şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumdaysanız toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Emniyet ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google teknolojisinin olanaklarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Emniyet Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte trafik yoğunluklarına göre harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Emniyet Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Emniyet Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Üsküdar Şubeleri

Üsküdar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Üsküdar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Akabinde altında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Emniyet Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.