Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesi

Adres

Validei Atik (Pazarbaşı) Mahallesi Nuhkuyusu Caddesi Kümbet Sokak No: 24/1 Üsküdar İstanbul

Telefon

0 216 341 0670

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Nuhkuyusu şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız toplu taşımayla gidebilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Nuhkuyusu şubesine güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri ekranda görünecektir.

Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Nuhkuyusu Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Üsküdar Şubeleri

Üsküdar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Üsküdar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunun ardından hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.