Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesi

Adres

Validei Atik (Pazarbaşı) Mahallesi Nuhkuyusu Caddesi Kümbet Sokak No: 24/1 Üsküdar İstanbul

Telefon

0 216 341 0670

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Nuhkuyusu şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız toplu taşımayla gidebilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Nuhkuyusu şubesine güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri ekranda görünecektir.

Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Nuhkuyusu Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Üsküdar Şubeleri

Üsküdar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Üsküdar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Üstelik online kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağındaki büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu bilmiyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Nuhkuyusu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.