Mng Kargo Aşık Veysel Şubesi

Adres

Aşıkveysel Mahallesi 3056 Sok. No: 4/1 Ataşehir İstanbul

Telefon

0 216 291 2032

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Aşık Veysel Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Aşık Veysel Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Aşık Veysel Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonunuzun ekranından ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Aşık Veysel şubesinin adresine uzaktaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Aşık Veysel Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Aşık Veysel Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar bir yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden yol tarifleriniz ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Aşık Veysel Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Aşık Veysel Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Ataşehir Şubeleri

Ataşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ataşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bunun ardından sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Aşık Veysel Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.