Mng Kargo Yenisahra Şubesi

Adres

Barbaros Mahallesi Evren Caddesi Şen Sokak No: 6 Ataşehir İstanbul

Telefon

0 216 470 6797

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yenisahra Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yenisahra Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yenisahra Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Yenisahra Şubesi'nin bulunduğu yere yakında değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yenisahra ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi tamamen altta sıralanan hususlara bağlıdır:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Yola çıkış noktası
  • Güzergah mesafesi
  • Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yenisahra Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Yenisahra Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Yenisahra Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Ataşehir Şubeleri

Ataşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ataşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemizden de kargo takip yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Takip numarası hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Yenisahra Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.