Mng Kargo Marmara Merkez Şubesi

Adres

Ferhatpaşa Mahallesi Ferhatpaşa Caddesi No: 145 Ataşehir İstanbul

Telefon

0 216 660 1126

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Marmara Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Marmara Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Marmara Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Marmara Merkez Şubesi'nin konumuna yürüyerek gitme imkanınız yoksa farklı vasıtalarla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Marmara Merkez şubesine yol tarifini sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Marmara Merkez Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileriyle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Marmara Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Marmara Merkez Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Ataşehir Şubeleri

Ataşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ataşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takip yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bir sonraki adım olarak altında bulunan büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Marmara Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.