Mng Kargo Erengazi Şubesi

Adres

İçerenköy Mahallesi Ali Nihat Tarlan Caddesi Eryılmazlar Sokak Çağatay İş Merkezi No: 5 Ataşehir İstanbul

Telefon

0 216 469 7309

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Erengazi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Erengazi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Erengazi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Erengazi şubesinin bulunduğu yere yakın değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Erengazi Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine güzergah sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Erengazi Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Erengazi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Erengazi Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Ataşehir Şubeleri

Ataşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ataşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Erengazi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.