Mng Kargo Ataşehir Şubesi

Adres

Atatürk Mahallesi Ataşehir 38 Ada Arkadlı Çarşı Ata 3/1 No: 17 Ataşehir İstanbul

Telefon

0 216 455 0917

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ataşehir Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ataşehir Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ataşehir Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Ataşehir şubesinin bulunduğu adrese uzaktaysanız arabanızla gidebilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Ataşehir şubesine rota ve yol tarifi için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ataşehir Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Ataşehir Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Ataşehir Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Ataşehir Şubeleri

Ataşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ataşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı hemen sağındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Ataşehir Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.