Mng Kargo Bakkalköy Şubesi

Adres

Küçükbakkalköy Mahallesi Merdivenköy Yolu Huzur Apartmanı No: 49 Ataşehir İstanbul

Telefon

0 216 469 3971

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bakkalköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bakkalköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bakkalköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç konumunu girin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Bakkalköy şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Bakkalköy ve diğer Mng Kargo şubelerine rota sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps yazılımını kullandık. Yol tarifleri ve alternatif güzergah önerileri çoğunlukla altta yer alan değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifi ve rotayı etkileyebilen hususlar
  • Trafik yoğunluğu
  • Yol çalışmaları
  • Güzergah uzunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bakkalköy Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Bakkalköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Bakkalköy Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Ataşehir Şubeleri

Ataşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ataşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube yetkililerini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Akabinde alt kısımda sorgula butonuna tıklayın. Takip kodu doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Bakkalköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.