Mng Kargo Bakkalköy Şubesi

Adres

Küçükbakkalköy Mahallesi Merdivenköy Yolu Huzur Apartmanı No: 49 Ataşehir İstanbul

Telefon

0 216 469 3971

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bakkalköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bakkalköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bakkalköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç konumunu girin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Bakkalköy şubesine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Bakkalköy ve diğer Mng Kargo şubelerine rota sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps yazılımını kullandık. Yol tarifleri ve alternatif güzergah önerileri çoğunlukla altta yer alan değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifi ve rotayı etkileyebilen hususlar
  • Trafik yoğunluğu
  • Yol çalışmaları
  • Güzergah uzunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bakkalköy Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Bakkalköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Bakkalköy Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Ataşehir Şubeleri

Ataşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ataşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle online olarak kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Daha sonra alt kısımda büyüteci işaretleyin. Takip numaranız doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Bakkalköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.