Mng Kargo Kayışdağı Şubesi

Adres

İnönü Mahallesi Kayışdağı Caddesi No: 202 Ataşehir İstanbul

Telefon

0 216 572 8738

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kayışdağı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kayışdağı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kayışdağı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Kayışdağı Şubesi'nin bulunduğu adrese yakın değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo Kayışdağı şubesine en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kayışdağı Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tavsiyeler Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Kayışdağı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kayışdağı Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Ataşehir Şubeleri

Ataşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ataşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunun akabinde hemen sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında saklanmıştır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Kayışdağı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.