Mng Kargo Kayışdağı Şubesi

Adres

İnönü Mahallesi Kayışdağı Caddesi No: 202 Ataşehir İstanbul

Telefon

0 216 572 8738

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kayışdağı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kayışdağı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kayışdağı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç adresinizi seçin. Haritayı da kullanabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Kayışdağı Şubesi'nin bulunduğu adrese yakın değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Mng Kargo Kayışdağı şubesine en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kayışdağı Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tavsiyeler Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Kayışdağı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kayışdağı Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Ataşehir Şubeleri

Ataşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ataşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Anasayfadan kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun akabinde sağ taraftaki büyütece dokunun. Kargo takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Kayışdağı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.