Mng Kargo Yedpa Şubesi

Adres

Yeni Çamlıca Mahallesi Yedpa Ticaret Merkezi E Caddesi No: 142 Ataşehir İstanbul

Telefon

0 216 660 0313

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yedpa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yedpa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yedpa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Yedpa Şubesi'nin konumuna yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Yedpa şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Google Maps sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yedpa Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google Haritalar tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Yedpa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Yedpa Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Ataşehir Şubeleri

Ataşehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ataşehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu da yaptıktan sonra altında bulunan büyüteci işaretleyin. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Yedpa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.