Mng Kargo Aytaç Şubesi

Adres

Halkalı Merkez Mahallesi Fath Caddesi Vişne Sokak No: 2/2 Halkalı Küçükçekmece İstanbul

Telefon

0 212 471 1737

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Aytaç Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Aytaç Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Aytaç Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Başlangıç noktası seçimini müeakip klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Aytaç şubesine yürüme mesafesinde değilseniz arabayla ulaşabilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısının güzelliklerini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Aytaç Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Aytaç Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Aytaç Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Küçükçekmece Şubeleri

Küçükçekmece ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Aytaç Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.