Mng Kargo Halkalı Şubesi

Adres

Halkalı Merkez Mahallesi Şehit Yılmaz Özdemir Caddesi No: 31 Küçükçekmece İstanbul

Telefon

0 212 471 7746

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Halkalı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Halkalı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Halkalı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Halkalı şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine güzergah çizimi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Halkalı Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Halkalı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Halkalı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Küçükçekmece Şubeleri

Küçükçekmece ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun ardından alt taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde aynen durur kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Halkalı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.