Mng Kargo Halkalı Şubesi

Adres

Halkalı Merkez Mahallesi Şehit Yılmaz Özdemir Caddesi No: 31 Küçükçekmece İstanbul

Telefon

0 212 471 7746

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Halkalı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Halkalı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Halkalı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Halkalı şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine güzergah çizimi için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Halkalı Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri ekranın sağında görüntülenecektir.

Mng Kargo Halkalı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Halkalı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Küçükçekmece Şubeleri

Küçükçekmece ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan sitemizden de kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için hemen sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını unuttuysanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Halkalı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.