Mng Kargo Sefaköy Şubesi

Adres

Kemalpaşa Mahallesi Bağlar Caddesi İkizler Apartmanı No: 23/A Sefaköy Küçükçekmece İstanbul

Telefon

0 212 579 5531

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sefaköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sefaköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sefaköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Sefaköy şubesinin konumuna yürüyerek gitme imkanınız yoksa alternatif vesaitle giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye rota sormak için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sefaköy Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Sefaköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Sefaköy Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Küçükçekmece Şubeleri

Küçükçekmece ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Son adım olarak hemen sağında yer alan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve sorgulanabilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip koduna erişeceksiniz.


Mng Kargo Sefaköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.