Mng Kargo Beşyol Şubesi

Adres

Beşyol Mahallesi Cami Sokak No: 16 Küçükçekmece İstanbul

Telefon

0 212 601 0318

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beşyol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beşyol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beşyol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Beşyol Şubesi'nin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız arabayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Beşyol Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar altyapısını kullanmaktayız. Yol tarifleri, güzergahlar ve alternatif ulaşım yöntemleri çoğunlukla altta sıralanan hususlara bağlıdır:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar ve sokaklar
  4. Acil durumlar
  5. Uzaklık

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beşyol Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Beşyol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Beşyol Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Küçükçekmece Şubeleri

Küçükçekmece ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bir sonraki adım olarak alt kısımda büyütece dokunun. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Beşyol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.