Mng Kargo Beşyol Şubesi

Adres

Beşyol Mahallesi Cami Sokak No: 16 Küçükçekmece İstanbul

Telefon

0 212 601 0318

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Beşyol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Beşyol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Beşyol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada yola çıkış noktasını seçin. Haritada bir noktayı seçerek de ilerleyebilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Beşyol Şubesi'nin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız arabayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Beşyol Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Haritalar altyapısını kullanmaktayız. Yol tarifleri, güzergahlar ve alternatif ulaşım yöntemleri çoğunlukla altta sıralanan hususlara bağlıdır:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar ve sokaklar
  4. Acil durumlar
  5. Uzaklık

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Beşyol Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Beşyol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Beşyol Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Küçükçekmece Şubeleri

Küçükçekmece ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi sürdürebilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağ taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonuca ulaşmak için hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Beşyol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.