Mng Kargo İkitelli Şubesi

Adres

Atatürk Mahallesi İkitelli Caddesi No: 28/A Küçükçekmece İstanbul

Telefon

0 212 548 4585

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İkitelli Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İkitelli Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İkitelli Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun İkitelli şubesine uzak bir konumdaysanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye yol tarifi sormak için Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

İkitelli Şubesi ve tüm şubelere verilen tarifler genellikle buradaki değişkenlere bağlıdır:

Bulunduğunuz yer, varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu, kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İkitelli Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu tarifler Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım önerileri ve tahmini süre trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo İkitelli Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için İkitelli Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Küçükçekmece Şubeleri

Küçükçekmece ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman online kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip sürdürebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Bunun akabinde altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı unuttuysanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo İkitelli Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.