Mng Kargo Cennet Şubesi

Adres

Cennet Mahallesi Barbaros Caddesi No: 59/A Küçükçekmece İstanbul

Telefon

0 212 599 1501

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Cennet Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Cennet Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Cennet Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Cennet şubesine uzak bir mesafedeyseniz alternatif vasıtalarla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifi almak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Cennet Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Cennet Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Cennet Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Küçükçekmece Şubeleri

Küçükçekmece ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Akabinde alt taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Cennet Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.