Mng Kargo Çınaryolu Şubesi

Adres

İnönü Mahallesi Hakan Caddesi No: 56/D Sefaköy Küçükçekmece İstanbul

Telefon

0 212 697 9015

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çınaryolu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çınaryolu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çınaryolu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Başlangıç konumu seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Çınaryolu şubesinin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo'nun bu şubesine yol tarifi almak üzere Google Haritalar altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Mng Kargo Çınaryolu Şubesi'ne gitmek için önerilen yol tarifleri çoğunlukla aşağıdaki değişkenlere ve parametrelere bağlıdır:

Bulunduğunuz yer, varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu, kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çınaryolu Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu rotalar Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Çınaryolu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Çınaryolu Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Küçükçekmece Şubeleri

Küçükçekmece ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunun akabinde hemen sağındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Çınaryolu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.