Mng Kargo Bakırköy Merkez Şubesi

Adres

Halkalı Merkez Mahallesi Halkalı Caddesi No: 232 Küçükçekmece İstanbul

Telefon

0 212 471 4466

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bakırköy Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bakırköy Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bakırköy Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Bakırköy Merkez şubesinin konumuna yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Mng Kargo Bakırköy Merkez şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google tarafından geliştirilen Maps yazılımını istifadenize sunduk. Güzergahlar tamamen farklı hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifi ve rotayı etkileyebilen hususlar
  • Trafik yoğunluğu
  • Yol çalışmaları
  • Güzergah uzunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bakırköy Merkez Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tarifler Google Haritalar tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Bakırköy Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Bakırköy Merkez Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Küçükçekmece Şubeleri

Küçükçekmece ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonucu görmek için altında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Bakırköy Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.