Mng Kargo Derisan Şubesi

Adres

İstanbul Deri O.S.B. Zenne Sok. 15. Yol 8-1 Parsel No: 10 Tuzla İstanbul

Telefon

0 216 394 1096

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Derisan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Derisan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Derisan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Derisan şubesinin konumuna yürüyerek gitme imkanınız yoksa alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Derisan Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve trafik bilgileri ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Derisan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Derisan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız mümkün.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Daha sonra altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Derisan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.