Mng Kargo Derisan Şubesi

Adres

İstanbul Deri O.S.B. Zenne Sok. 15. Yol 8-1 Parsel No: 10 Tuzla İstanbul

Telefon

0 216 394 1096

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Derisan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Derisan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Derisan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Derisan şubesinin konumuna yürüyerek gitme imkanınız yoksa alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Derisan Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve trafik bilgileri ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Derisan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Derisan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numarası doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Derisan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.