Mng Kargo Markafoni Şubesi

Adres

Anadolu Mahallesi Kanuni Caddesi No: 18 Orhanlı Tuzla İstanbul

Telefon

0 216

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Markafoni Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Markafoni Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Markafoni Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Markafoni şubesinin konumuna uzak bir konumdaysanız toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Markafoni Şubesi'ne yol tarifialmak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Markafoni Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri trafik de hesaba katılarak harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Markafoni Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Markafoni Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Daha sonra alt taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Markafoni Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.