Mng Kargo İçmeler Şubesi

Adres

Aydıntepe Mahallesi Evren Sok. No: 5/A Tuzla İstanbul

Telefon

0 216 494 2858

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İçmeler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İçmeler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İçmeler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo İçmeler şubesine yürüme mesafesinde değilseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İçmeler Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo İçmeler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için İçmeler Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen yanındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu yaptıktan sonra altında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo İçmeler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.