Mng Kargo Tuzla Şubesi

Adres

Yayla Mahallesi Vatan Caddesi Ekonutsa Kafkale No: 14/A-B Tuzla İstanbul

Telefon

0 216 701 2114

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tuzla Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tuzla Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tuzla Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Tuzla Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vesaitle gidebilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Tuzla Şubesi'ne yol tarifi sormak için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tuzla Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Tuzla Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Tuzla Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunun ardından sağındaki veya altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Tuzla Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.