Mng Kargo Tuzla Şubesi

Adres

Yayla Mahallesi Vatan Caddesi Ekonutsa Kafkale No: 14/A-B Tuzla İstanbul

Telefon

0 216 701 2114

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tuzla Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tuzla Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tuzla Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Tuzla Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif vesaitle gidebilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Tuzla Şubesi'ne yol tarifi sormak için Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tuzla Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Tuzla Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Tuzla Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bunun akabinde alttaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu unuttuysanız problem yok çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Tuzla Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.