Mng Kargo Şekerpınar Şubesi

Adres

Aydınlı Mahallesi Bilmo Küçük Sanayi Sitesi Melodi Sokak No: 57 Tuzla İstanbul

Telefon

0 216 593 1833

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şekerpınar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şekerpınar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şekerpınar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Şekerpınar Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gitme imkanınız yoksa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Şekerpınar şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Mng Kargo Şekerpınar Şubesi'ne gitmek için önerilen yol tarifleri çoğunlukla altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlı olarak değişmektedir:

Bulunduğunuz yer, varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu, kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şekerpınar Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte trafik ve yolların kapalı olma durumları da hesaba katılarak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Şekerpınar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Şekerpınar Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Şekerpınar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.