Mng Kargo Şekerpınar Şubesi

Adres

Aydınlı Mahallesi Bilmo Küçük Sanayi Sitesi Melodi Sokak No: 57 Tuzla İstanbul

Telefon

0 216 593 1833

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şekerpınar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şekerpınar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şekerpınar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Şekerpınar Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gitme imkanınız yoksa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Şekerpınar şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Mng Kargo Şekerpınar Şubesi'ne gitmek için önerilen yol tarifleri çoğunlukla altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlı olarak değişmektedir:

Bulunduğunuz yer, varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu, kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şekerpınar Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte trafik ve yolların kapalı olma durumları da hesaba katılarak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Şekerpınar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Şekerpınar Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağındaki veya altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son adım olarak hemen sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı unuttuysanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Şekerpınar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.