Mng Kargo Orhanlı Şubesi

Adres

Mescit Mahallesi Demokrasi Caddesi No: 37/B Tuzla İstanbul

Telefon

0 216 394 4534

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Orhanlı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Orhanlı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Orhanlı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Orhanlı şubesinin adresine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Detayı yukarıda belirtilen şubeye yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Orhanlı Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden yol tarifi haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Orhanlı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Orhanlı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapmanız mümkün.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son adım olarak hemen yanındaki büyütece dokunun. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunu unuttuysanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Orhanlı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.