Mng Kargo Orhanlı Şubesi

Adres

Mescit Mahallesi Demokrasi Caddesi No: 37/B Tuzla İstanbul

Telefon

0 216 394 4534

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Orhanlı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Orhanlı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Orhanlı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Orhanlı şubesinin adresine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi aracınızla veya mevcut toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Detayı yukarıda belirtilen şubeye yol tarifi için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Orhanlı Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden yol tarifi haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Orhanlı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Orhanlı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun akabinde sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Orhanlı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.