Mng Kargo Kimmer Şubesi

Adres

Tepeören Mahallesi Tuzla Kimyacılar O.S.B Melek Aras Bulvarı No: 4 Tuzla İstanbul

Telefon

0 216 593 4176

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kimmer Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kimmer Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kimmer Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Kimmer şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak üzere Haritalar altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kimmer Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu tavsiyeler Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kimmer Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Kimmer Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonucu görmek için altındaki büyütece dokunun. Takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Kimmer Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.