Mng Kargo Kimmer Şubesi

Adres

Tepeören Mahallesi Tuzla Kimyacılar O.S.B Melek Aras Bulvarı No: 4 Tuzla İstanbul

Telefon

0 216 593 4176

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kimmer Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kimmer Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kimmer Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Kimmer şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifini sormak üzere Haritalar altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kimmer Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu tavsiyeler Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri trafik durumuna da bakılarak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kimmer Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Kimmer Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şubeyi aramaya gerek olmaksızın ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takip yapmak hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Son bir şey daha kaldı sağ taraftaki büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Kimmer Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.