Mng Kargo Trendyol Şubesi

Adres

Orta Mahalle Öztaş Sokak No: 3 Trendyol Depo Tuzla İstanbul

Telefon

0 216

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Trendyol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Trendyol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Trendyol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Trendyol şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifi sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Trendyol Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Trendyol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Trendyol Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra sağ taraftaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Trendyol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.