Mng Kargo Trendyol Şubesi

Adres

Orta Mahalle Öztaş Sokak No: 3 Trendyol Depo Tuzla İstanbul

Telefon

0 216

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Trendyol Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Trendyol Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Trendyol Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Trendyol şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifi sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Trendyol Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Trendyol Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Trendyol Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Tuzla Şubeleri

Tuzla ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tuzla ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi yürütebilirsiniz. Üstelik online kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağındaki veya altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Bunun akabinde altında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Trendyol Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.