Mng Kargo Farabi Şubesi

Adres

Mustafa Şimşek Caddesi Alpaslan Mahallesi No: 14/A Melikgazi Kayseri

Telefon

0 352 234 0933

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Farabi Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Farabi Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Farabi Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Farabi şubesine yürüyebilecek halde değilseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık. Yol tarifi ve diğer öneriler çoğunlukla buradaki değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yola çıkış noktası
  • Güzergah mesafesi
  • Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Farabi Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu rotalar Google Haritalar tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Farabi Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Farabi Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Melikgazi Şubeleri

Melikgazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Melikgazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Son olarak da hemen yanındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Farabi Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.