Mng Kargo Vatan Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Tennuri Caddesi No: 10/A Melikgazi Kayseri

Telefon

0 352 221 4001

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Vatan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Vatan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Vatan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun Vatan Şubesi'ne yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz farklı taşıtlarla erişim sağlayabilirsiniz.
Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Vatan Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler yolların trafik durumu da gözetilerek Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Vatan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Vatan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Melikgazi Şubeleri

Melikgazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Melikgazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt kısımda takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Sonucu görmek için hemen sağındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Vatan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.