Mng Kargo Hunat Şubesi

Adres

Hunat Mahallesi Nuh Nacı Yazgan Caddesi Yiğit Apt. No: 15 Melikgazi Kayseri

Telefon

0 352 232 3208

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hunat Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hunat Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hunat Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Hunat şubesinin bulunduğu adrese yakın değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Hunat şubesine yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hunat Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve varış süresi yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Hunat Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Hunat Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Melikgazi Şubeleri

Melikgazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Melikgazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde sağ taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunu kaybettiyseniz problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Hunat Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.