Mng Kargo Hunat Şubesi

Adres

Hunat Mahallesi Nuh Nacı Yazgan Caddesi Yiğit Apt. No: 15 Melikgazi Kayseri

Telefon

0 352 232 3208

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hunat Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hunat Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hunat Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Mng Kargo Hunat şubesinin bulunduğu adrese yakın değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Hunat şubesine yol tarifi almak üzere Google tarafından sunulan Haritalar sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hunat Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve varış süresi yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Hunat Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Hunat Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Melikgazi Şubeleri

Melikgazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Melikgazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesinden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde yeniden deneyin.

Takip numaranızı bilmiyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Hunat Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.