Mng Kargo Sinan Şubesi

Adres

Osman Kavuncu Mahallesi Osman Kavuncu Caddesi Boğaziçi Apt. Altı No: 219/E Melikgazi Kayseri

Telefon

0 352 331 3025

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sinan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sinan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sinan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Sinan Şubesi'nin bulunduğu adrese uzaktaysanız alternatif vasıtalarla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Sinan Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine güzergah çizdirmek için Google Haritalar teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sinan Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bunlar Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım önerileri yolların trafik durumu da gözetilerek ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Sinan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Sinan Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Melikgazi Şubeleri

Melikgazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Melikgazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takibi yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunun ardından hemen sağında yer alan büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiyseniz problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Sinan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.