Mng Kargo Kayseri Merkez Şubesi

Adres

Anbar Mahallesi Nakliyeciler Sitesi Yanı Kümevler No: 91 Melikgazi Kayseri

Telefon

0 352 322 1710

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kayseri Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kayseri Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kayseri Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Kayseri Merkez Şubesi'nin bulunduğu yere yürüme mesafesinde değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu şubeye yol tarifi sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi ve diğer öneriler tamamen altta sıralanan hususlara bağlıdır:

  • Güzergahın yoğunluğu
  • Uzaklık
  • Yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kayseri Merkez Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar bir yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifi ve tahmini süreler yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Kayseri Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kayseri Merkez Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Melikgazi Şubeleri

Melikgazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Melikgazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Sonuca ulaşmak için sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı unuttuysanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kayseri Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.