Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesi

Adres

Organize Sanayi Bölgesi 12 Caddesi No: 29/B Melikgazi Kayseri

Telefon

0 352 320 2370

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Fedex Kayseri şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Fedex Kayseri şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi genellikle belirli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Güzergahın yoğunluğu
  • Uzaklık
  • Yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu öneriler Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifi ve tahmini süreler trafik de hesaba katılarak harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Fedex Kayseri Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Melikgazi Şubeleri

Melikgazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Melikgazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bir sonraki adım olarak sağındaki veya altındaki büyüteci işaretleyin. Takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiyseniz sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.