Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesi

Adres

Organize Sanayi Bölgesi 12 Caddesi No: 29/B Melikgazi Kayseri

Telefon

0 352 320 2370

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada mesafe hesabı için bir başlangıç noktası seçmelisiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Fedex Kayseri şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon bilgileri verilen Fedex Kayseri şubesine rota ve yol tarifi almak için Google Haritalar teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi genellikle belirli faktörlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Güzergahın yoğunluğu
  • Uzaklık
  • Yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu öneriler Google tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifi ve tahmini süreler trafik de hesaba katılarak harita üzerinde işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Fedex Kayseri Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Melikgazi Şubeleri

Melikgazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Melikgazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonucu görmek için hemen sağında yer alan büyütece dokunun. Takip numaranız hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Fedex Kayseri Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.