Mng Kargo Organize Şubesi

Adres

Organize Sanayi Bölgesi 12. Cadde No: 29/B Melikgazi Kayseri

Telefon

0 352 322 1852

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Organize Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Organize Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Organize Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Organize şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Organize şubeye adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Organize Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri yolların trafik durumu da gözetilerek Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Organize Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Organize Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Melikgazi Şubeleri

Melikgazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Melikgazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip kolayca yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Organize Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.