Mng Kargo Organize Şubesi

Adres

Organize Sanayi Bölgesi 12. Cadde No: 29/B Melikgazi Kayseri

Telefon

0 352 322 1852

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Organize Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Organize Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Organize Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Organize şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.

Organize şubeye adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Maps uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Organize Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri yolların trafik durumu da gözetilerek Google Haritalar ekranında detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Organize Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Organize Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Melikgazi Şubeleri

Melikgazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Melikgazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağındaki veya altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun akabinde sağ taraftaki büyüteci işaretleyin. Takip numaranız hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Organize Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.