Mng Kargo Adil Işık Şubesi

Adres

Cendere Yolu No: 23 Kağıthane İstanbul

Telefon

0 212 295 6655

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Adil Işık Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Adil Işık Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Adil Işık Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizin ardından telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Adil Işık şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Adil Işık şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Adil Işık Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Adil Işık Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Adil Işık Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kağıthane Şubeleri

Kağıthane ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için alt kısımda büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamalısınız. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Adil Işık Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.