Mng Kargo Yeşilce Şubesi

Adres

Sanayi Mahallesi Sultan Selim Caddesi Turan Sok. No: 25 4. Levent Kağıthane İstanbul

Telefon

0 212 324 8785

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yeşilce Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yeşilce Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yeşilce Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Yeşilce şubesinin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye yol tarifini sormak üzere Google Haritalar yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yeşilce Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Yeşilce Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Yeşilce Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kağıthane Şubeleri

Kağıthane ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip yürütebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Daha sonra altında bulunan "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. Size en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Yeşilce Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.