Mng Kargo Yeşilce Şubesi

Adres

Sanayi Mahallesi Sultan Selim Caddesi Turan Sok. No: 25 4. Levent Kağıthane İstanbul

Telefon

0 212 324 8785

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yeşilce Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yeşilce Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yeşilce Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Mng Kargo Yeşilce şubesinin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz arabanızla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye yol tarifini sormak üzere Google Haritalar yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yeşilce Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı önerilerle birlikte ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Yeşilce Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Yeşilce Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kağıthane Şubeleri

Kağıthane ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibi yürütebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bunun akabinde altında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Yeşilce Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.