Mng Kargo Çeliktepe Şubesi

Adres

Emniyet Evleri Mahallesi Emniyet Caddesi Gül Çıkmazı No: 3 Çeliktepe Kağıthane İstanbul

Telefon

0 212 324 9127

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Çeliktepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Çeliktepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Çeliktepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo'nun Çeliktepe Şubesi'ne yaya gidilemiyorsa toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Mng Kargo Çeliktepe şubesinin adresine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar uygulamasının altyapısını kullandık. Google Haritalar'da gösterilen yol tarifleri çoğunlukla altta yer verilen parametrelere bağlıdır:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Yola çıkış noktası
  • Güzergah mesafesi
  • Acil durumlar veya kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Çeliktepe Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tarifler Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve trafik bilgileri sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Çeliktepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Çeliktepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Kağıthane Şubeleri

Kağıthane ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Akabinde alt taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Size verilen takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunu bilmiyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Çeliktepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.