Mng Kargo Şirintepe Şubesi

Adres

Sanayi Mahallesi Sultan Selim Caddesi No: 141/A Kağıthane İstanbul

Telefon

0 212 325 1128

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şirintepe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şirintepe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şirintepe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Şirintepe şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mng Kargo Şirintepe şubesine yol tarifi almak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şirintepe Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım önerileri Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Şirintepe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Şirintepe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Kağıthane Şubeleri

Kağıthane ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak hemen sağındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu bilmiyorsanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Şirintepe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.