Mng Kargo Gürsel Şubesi

Adres

Gürsel Mahallesi Atakçıl Sokak No: 19 Okmeydanı Kağıthane İstanbul

Telefon

0 212 222 5702

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gürsel Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gürsel Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gürsel Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada rota hesaplayabilmek için başlangıç noktasını seçmeniz gerekir.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo Gürsel Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa alternatif vesaitle ulaşabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Gürsel şubesine yol tarifini sormak için Google Haritalar uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gürsel Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Gürsel Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Gürsel Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kağıthane Şubeleri

Kağıthane ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra sağında bulunan büyütece dokunun. Takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu unuttuysanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Gürsel Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.