Mng Kargo İspar Şubesi

Adres

Seyrantepe Mahallesi Site Sokak İspar Ticaret Merkezi C Blok No: 12-14 4. Levent Kağıthane İstanbul

Telefon

0 212 324 2770

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İspar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İspar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İspar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış adresini seçin.

Başlangıç konumu seçtikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo'nun İspar Şubesi'ne uzak bir mesafedeyseniz arabanızla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İspar ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine rota çizdirmek için Google Maps teknolojisini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İspar Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu güzergahlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo İspar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için İspar Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Kağıthane Şubeleri

Kağıthane ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo İspar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.