Mng Kargo Kağıthane Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Bağlar Caddesi No: 53 Kağıthane İstanbul

Telefon

0 212 321 7940

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kağıthane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kağıthane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kağıthane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Kağıthane şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Kağıthane Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine rota çizdirmek için Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kağıthane Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar Google tarafından algoritma marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Kağıthane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kağıthane Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kağıthane Şubeleri

Kağıthane ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemiz üzerinden kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun ardından hemen sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Kağıthane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.