Mng Kargo Kağıthane Şubesi

Adres

Merkez Mahallesi Bağlar Caddesi No: 53 Kağıthane İstanbul

Telefon

0 212 321 7940

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kağıthane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kağıthane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kağıthane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Kağıthane şubesinin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Kağıthane Şubesi de dahil olmak üzere tüm Mng Kargo şubelerine rota çizdirmek için Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kağıthane Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar Google tarafından algoritma marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak harita üstünde işaretlenecek ve detaylı olarak gösterilecektir.

Mng Kargo Kağıthane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Kağıthane Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kağıthane Şubeleri

Kağıthane ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kağıthane ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt kısımda kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son adım olarak sağ taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu unuttuysanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kağıthane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.