Mng Kargo Atikop Şubesi

Adres

Yeşiloba Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı Adana İş Merkezi E Blok No: 24 Seyhan Adana

Telefon

0 322 429 7312

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Atikop Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Atikop Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Atikop Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Atikop şubesine yürüme mesafesinde değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Atikop şubesine yol tarifi almak üzere Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Atikop Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu öneriler Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi seçtiğiniz güzergahın trafik durumuna göre ekranda belirecektir.

Mng Kargo Atikop Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Atikop Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi yürütebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunun ardından alt taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Atikop Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.