Mng Kargo Atikop Şubesi

Adres

Yeşiloba Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı Adana İş Merkezi E Blok No: 24 Seyhan Adana

Telefon

0 322 429 7312

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Atikop Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Atikop Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Atikop Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç adresinizi girin veya haritadan konumunuzu seçin.

Yol tarifi ekranında başlangıç adresinizi seçmenizi müteakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok. Klavyenizden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Atikop şubesine yürüme mesafesinde değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Atikop şubesine yol tarifi almak üzere Google Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Atikop Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu öneriler Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi seçtiğiniz güzergahın trafik durumuna göre ekranda belirecektir.

Mng Kargo Atikop Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Atikop Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında yer alan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Sonuca ulaşmak için hemen sağında yer alan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Atikop Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.