Mng Kargo Saydam Şubesi

Adres

Sucuzade Mahallesi Saydam Caddesi No: 80/A Seyhan Adana

Telefon

0 322 352 8450

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Saydam Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Saydam Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Saydam Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Saydam şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz farklı vasıtalarla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Saydam Şubesi'ne güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Saydam Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu güzergahlar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Saydam Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Saydam Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Seyhan Şubeleri

Seyhan ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Seyhan ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman online kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun akabinde sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Saydam Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.